• index_about_banner_01

Rreth Nesh

Hangzhou Speedway Import & Export Co, Ltd. e vendosur në Xiaoshan Hangzhou, është një kompani tregtare ndërkombëtare dhe agjenci eksporti.

Ne gjithmonë fokusohemi në biznesin e importit dhe eksportit të pjesëve të Drive Lines dhe investimet në linjën e pjesëve të këmbimit të automjeteve për të kënaqur vazhdimisht kërkesat e klientëve. Aktualisht, ne kemi krijuar një bashkëpunim afatgjatë dhe të ngushtë me disa vende në Evropë (Itali, Gjermani, Francë, Ukrainë, etj.), Amerikë (SHBA, Meksikë, Brazil, Kili, etj.), Rusi, Azinë Juglindore. (Tajlanda, Malajzia, Indonezia, etj.), Oqeani (Zelanda e Re, Australi, etj.)

HZSPEEDWAY

Skenari i aplikimit

Ne kemi qenë në industrinë e boshtit të makinës për më shumë se 15 vjet. Fokusi ynë i punës: Sigurimi i pjesëve dhe marketingu / Agjencia e eksportit dhe importit të specializuar në pjesët e këmbimit të automjeteve / Auditimi i fabrikave / Kontrolli dhe inspektimi i cilësisë / Transporti dhe logjistika / Magazina / Fokusimi i investimeve në biznesin e pjesëve të këmbimit të automjeteve.

HZSPEEDWAY

Seria e produkteve

Lajme